Dołącz do nas

Wciąż przed nami wiele do odkrycia.

Szczerze wierzymy, iż pomoc innym ludziom pozwala nam się rozwijać i jednocześnie wyzwala w nas dodatkowe pokłady energii i endorfin.
Chcemy się nimi podzielić, więc zaaplikuj i dołącz do naszego zespołu.
Spedytor Międzynarodowy
Informacje

Oferujemy:

  • prace zdalną
  • premię uzależnioną od osiągniętych wyników
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Wymagania:

  • pakiet własnych klientów
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • dobra organizacja czasu pracy
  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami i przewoźnikami
  • negocjowanie cen i kosztów
  • nadzór nad realizacją zleceń
  • nadzór nad przepływem dokumentów

Stanowisko: Spedytor Międzynarodowy

Business Development Manager
Informacje

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę na pełen etat
  • realny wpływ na dalszy rozwój przedsiębiorstwa, możliwość implementacji własnych pomysłów i rozwiązań

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • rozwinięte umiejętności miękkie
  • silna orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów

  • aktywne pozyskiwanie kontraktów transportowych
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów spółki w zakresie transportów FTL i LTL
  • nadzór nad realizacją kontraktów transportowych spółki
  • realizacja założeń budżetowych

Stanowisko: Business Development Manager

Specjalista ds. marketingu i PR
Informacje

Oferujemy:

  • udział w tworzeniu ambitnych i nowoczesnych projektów w dynamicznym środowisku

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność tworzenia tekstów tzw. „lekkie pióro”
  • znajomość oprogramowania do tworzenia elektronicznych materiałów reklamowych
  • zainteresowanie trendami w marketingu, social media i PR
  • cechujesz się wysoką kulturą osobistą, komunikatywnością, samodyscypliną i konsekwencją w realizacji celów

  • tworzeniem treści rozpowszechnianych za pomocą social-media
  • tworzeniem strategii oraz realizacji działań reklamowych
  • obsługą profili firmy na portalach społecznościowych
  • dbaniem o pozytywny wizerunek firmy

Stanowisko: Specjalista ds. marketingu i PR